Поділіть 45м на 0,09км


Ответы на вопрос

Отвечает Марабаев Гераклид.

Перетворимо 0,09 км на метри, помноживши на 1000:

0,09 км = 0,09 * 1000 м = 90 м

Тепер ми можемо розділити 45 м на 90 м:

45 м / 90 м = 0,5

Отвечает Марвин Юрий.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Завдання полягає в тому, щоб розділити довжину 45 метрів на відстань 0,09 кілометра. Щоб розв'язати це завдання, потрібно змінити одиниці виміру на одну спільну, щоб можна було виконати ділення.

Одна з спільних одиниць виміру для довжини - метри. Таким чином, ми можемо змінити відстань 0,09 км на метри, використовуючи відомі відношення між кілометрами та метрами. 1 км дорівнює 1000 метрів, отже:

0,09 км * 1000 м/км = 90 м

Отже, 0,09 км дорівнює 90 метрів. Ми можемо тепер виконати ділення, щоб знайти скільки разів 0,09 км міститься в 45 метрах.

Для цього, ми ділимо довжину 45 метрів на довжину 0,09 км, яка переведена в метри:

45 м / 90 м = 0,5

Отже, 45 метрів ділені на 0,09 кілометрів дорівнює 0,5. Це можна інтерпретувати як те, що 0,09 кілометра містяться в 45 метрах 0,5 разів.