Допоможіть розв'язати будь ласка... Знайти значення виразу: 1)19,725:х+у:3,6, якщо х=2,5; у=8,82;

2)(а:2,8+b):9,7, якщо а=12,6; b=28,48.

Ответы на вопрос

Отвечает Самаркина Алиса.

Відповідь:

1) 19,725x+y: 3,6.

Яkшo x = 2,5; y = 8,82, TO 19,725: x+y: 3,6

= 19,725: 2,5 + 8,82: 3,6 =

= 7,89 +2,45 = 10,34.

2) (a: 2,8 + b): 9,7.

Якшo a = 12,6; b = 28,48, тo (a : 2,8 + b):

9,7 = (12,6 2,8 + 28,48): 9,7 =

= (4,5 + 28,48): 9,7 = 32,989,7 = 3,4.

Покрокове пояснення: