-3/10+(-1/8) Пожалуйста скажите!


Ответы на вопрос

Отвечает Савушкин Кирилл.

Для розв'язання цього виразу необхідно привести дроби до спільного знаменника і потім скласти чисельники:

-3/10 + (-1/8) = (-24/80) + (-10/80) = -34/80

Тепер можна спростити отриманий дріб, розділивши чисельник і знаменник на їхній найбільший спільний дільник:

-34/80 = (-17/40)

Таким чином, відповідь на вираз -3/10 + (-1/8) дорівнює -17/40.