вантаж в 11,2 т розподілили на дві вантажівки так що на одній із них стало на 0,84 більше ні на

другій . скільки тонн вантажу було на кожній вантажівці​

Ответы на вопрос

Отвечает Перепелица Дарья.

Пошаговое объяснение:

1)11,2+0,84=12,04(т)

2)12,04+0,84=12,88(т)