В продаж надходять годинники з трьох заводів: перший завод постачає вдвічі більше годинників, ніж

другий, а третій – втричі менше, ніж другий. Точний час показують 92% годинників першого заводу, 95% – другого і 99% – третього. Навмання придбаний годинник показує точний час. Знайдіть ймовірність того, що він виготовлений першим заводом. ЦЕ ДУУУУЖЕ СРОЧНО! Допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Рогило Георгий.

Ответ:

0,552

Пошаговое объяснение:

перший завод x=2y;

другий завод y; y=x/2

третій завод z=y/3; z=x/(2*3)=x/6

N₁=92%*x;

N₂=95%*y;

N₃=99%*z;

p   ?      p= N₁/(x+y+z); p=0,92x/(x+x/2+x/6)=0,92/(5/3)=0,552