Розв'яжіть рiвняння: 1 (x - 2)2 = 2x - 6; 2) -x² - x - 5 = -x-5= 0. помогите ​


Ответы на вопрос

Отвечает Артемов Артем.

Ответ:

1. Розкриваємо квадрат дужки та переносимо все в ліву частину рівняння:

x² - 4x + 4 - 2x + 6 = 0

x² - 6x + 10 = 0

Застосовуємо формулу дискримінанту:

D = b² - 4ac = (-6)² - 4(1)(10) = 36 - 40 = -4

D < 0, отже, рівняння не має дійсних коренів.

2. Переносимо все в ліву частину рівняння:

-x² - 2x - 5 = 0

Застосовуємо формулу дискримінанту:

D = b² - 4ac = (-2)² - 4(-1)(-5) = 4 - 20 = -16

D < 0, отже, рівняння не має дійсних коренів.

Відповідь:

1. Рівняння не має дійсних коренів.

2. Рівняння не має дійсних коренів.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Дворская Катерина.

Ответ:

Відповідь: 1) рівняння не має дійсних коренів; 2) x = 0.

Пошаговое объяснение: