СРОЧНО!! ДАЮ 100 БАЛЛОВ x+y=2x+2y=-4розв'язати графічним методом 2x+y=123x-5y=5розв'язати методом

підстановки​

Ответы на вопрос

Отвечает Литвиненко Дарина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

розв'язок системи рівнянь 2x + y = 12 та 3x - 5y = 5 методом підстановки є (5, 2).

розв'язок системи рівнянь x + y = 2 та x + 2y = -4 за графічним методом - це точка (-3,5).