Знайди середнє арифметичне чисел: 250, 300, 100, 310, 90


Ответы на вопрос

Отвечает Мялкин Артём.

Відповідь:

210

Покрокове пояснення:

Щоб знайти середнє арифметичне, потрібно додати всі числа разом, а потім поділити на їх кількість. Тобто:

(250 + 300 + 100 + 310 + 90) / 5 = 1050 / 5 = 210

Отже, середнє арифметичне цих чисел дорівнює 210.

Отвечает Герасимчук Андрей.

Ответ:

210

250+300+100+310+90=1050

1050/5=210

Пошаговое объяснение:

Гадаю що так :)

Якщо не важко, постав будь ласка коронку :)