У першій бочці було 59 літрів води,а в другій 35 літрів.На скільки літрів води більше у першій

бочці,ніж у другій?

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнова Есения.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

У першій бочці 59 літрів води, а в другій бочці 35 літрів води. Щоб знайти, на скільки літрів води більше у першій бочці, нам потрібно відняти кількість води у другій бочці від кількості води у першій бочці:

59 л - 35 л = 24 л

Отже, у першій бочці на 24 літри води більше, ніж у другій

Отвечает Войтюшко Соня.

Ответ:

59 - 35 = 24 (л)

на 24 л води больше в первой бочке , чем во второй