Середнэ арефметичне перших 100 натуральных чисел​


Ответы на вопрос

Отвечает Савельев Андрей.

спочатку обчислимо суму перших 100 чисел, за формулою суми перших n членів арифметичної прогресії:

sn =   \frac{a1 + an}{2 }  \times n =  \frac{ 1  +  100}{2}  \times 100 =  \frac{101}{2}  + 100 = 50.5 \times 100 = 5050

тож..

5050/100 = 50.5

відповідь: 50.5