Знайти градусну міру внутрішнього і зовнішнього кутів правильного многокутника, якщо кількість

сторін дорівнює:n = 8

Ответы на вопрос

Отвечает Никита Герман.

Ответ:

Объяснение:

Формула для обчислення градусної міри внутрішнього кута правильного n-кутника:

180^\circ\cdot\left(n-2\right)/n

Таким чином, для n = 8 маємо:

180^\circ\cdot\left(8-2\right)/8 = 135^\circ

Градусна міра зовнішнього кута правильного n-кутника дорівнює:

360^\circ/n

Для n = 8 маємо:

360^\circ/8 = 45^\circ