Розв'яжіть рівняння 4(х - 5) = 32. Розв'язання


Ответы на вопрос

Отвечает Цыс Олег.

4(x-5)=32,

4x-20=32,

4x=32+20,

4x=52 | : 4

x=52:4,

x=13