Помогите Срочно Знайдіть число, якщо: а) 12 % цього числа дорівнюють 4,8; б) 104 % цього числа

дорівнюють 260.

Ответы на вопрос

Отвечает Бессмертный Рустам.

Відповідь:

а) Позначимо шукане число як x. За умовою задачі, 12% цього числа дорівнюють 4.8. Це можна записати у вигляді рівняння:

0.12x = 4.8.

Щоб знайти значення x, потрібно розділити обидві частини рівняння на 0.12:

x = 4.8 / 0.12 = 40.

Отже, шукане число дорівнює 40.

б) Знову позначимо шукане число як x. За умовою задачі, 104% цього числа дорівнюють 260:

1.04x = 260.

Щоб знайти значення x, потрібно розділити обидві частини рівняння на 1.04:

x = 260 / 1.04 = 250.

Отже, шукане число дорівнює 250.

Покрокове пояснення: