Накресліть прямокутник зі сторонами 4 см і 2 см. Побудуйте квадрат, периметр якого дорівнює

периметру цього прямокутника. ( Щоб побудувати квадрат-треба знайти довжину однієї сторони квадрату. Для цього Периметр поділи на 4, бо у квадрата -4 сторони))) Обчисліть площі прямокутника та квадрата. помогите пж даю все бали

Ответы на вопрос

Отвечает Мун Ира.

Ответ:одна сторона дорівнює 3 см

Пошаговое объяснение:

тому що 4+4+2+2=12/4=3

площя прямокутника= 32 площя квадрата =12