ДАМ 20 БАЛЛОВ СРОЧНО Довжина прямокутного паралелепіпеда 50 см, його ширина становить 0,48 довжини,

а висота у 5/3 більша за ширину . Знайти обʼєм паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Саша.

Щоб знайти об'єм прямокутного паралелепіпеда, необхідно помножити його довжину на ширину на висоту. Однак нам потрібно спочатку знайти ширину та висоту за даними умовами.

За умовою задачі ширина становить 0,48 довжини, тобто:

ширина = 0.48 * довжина = 0.48 * 50 см = 24 см

Також висота у 5/3 більша за ширину, тому:

висота = (5/3) * ширина = (5/3) * 24 см = 40 см

Тепер, маючи довжину, ширину та висоту, ми можемо знайти об'єм паралелепіпеда:

об'єм = довжина * ширина * висота = 50 см * 24 см * 40 см = 48000 см³

Отже, об'єм паралелепіпеда дорівнює 48000 кубічних сантиметрів.