ДОПОМОЖІТЬ ДАЮ 50 БАЛІВ Господиня купила 5 кг картоплі та 3 кг цибулі. Середня ціна куплених

овочів становить 10 грн. Скільки коштує 1 кг цибулі, якщо 1 кг картоплі коштує 11,2 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Ксения.

Ответ: 8грн

Пошаговое объяснение:

(10*(5+3)-11,2*5)/3 = (10*8-56)/3 = 24/3 = 8