варiант 1. Розв'язати задачі. 1. Данилко купив 4 пачки печива, по 3 грн кожна, і 1 пачку халви за 5

гривень. Скільки грошей заплатив Данилко за покупку? 87​

Ответы на вопрос

Отвечает Корешкова Валерия.

Розв'язання:

1)4×3=12(грн)- коштує 4 пачки печива.

2)12+5=17(грн)- заплатив Данилко за покупку.

Відповідь: 17грн.