Бабуся наварила вареників та пригостила свої онуків. Вони з’їли 30 вареників, після чого залишилась

1/6 усіх вареників. Скільки всього вареників з’їли онуки?

Ответы на вопрос

Отвечает Топчиёва Ксения.

Ответ:

1) 30:6•1=5(вар.) - залишилося

2) 30-5=25(вар.) - з'їли