Протягом трьох кварталів року в школи району закупили 590 ноутбуків. У І і ІІ кварталах закупили

395 ноутбуків, а в II і III кварталах - 380 ноутбуків. Скільки ноутбуків закупили для шкіл району в кожному кварталі? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Михеев Рома.

Ответ:

1) 590-395=195(ноутбуков)-за 3 квартал 2)380-195= 185(ноутбуков)-за 2 квартал 3)395-185=210(ноутбуков)-за 1 квартал.

Пошаговое объяснение: