Зведіть дріб до знаменника: 8 1) 32; 2) 72; 3) 1000.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шалагин Анатолий.

1) Для зведення дробу 8/32 до знаменника необхідно знайти таке число, яке помножене на знаменник дорівнює 32. Знаменник вже дорівнює 32, тому множимо чисельник і знаменник на 4:

8/32 = (8 * 4) / (32 * 4) = 32/128

2) Для зведення дробу 8/72 до знаменника необхідно знайти таке число, яке помножене на знаменник дорівнює 72. Знаменник не ділиться на 8, тому можна помножити чисельник і знаменник на 9:

8/72 = (8 * 9) / (72 * 9) = 72/648

3) Для зведення дробу 8/1000 до знаменника необхідно знайти таке число, яке помножене на знаменник дорівнює 1000. Знаменник не ділиться на 8, тому можна помножити чисельник і знаменник на 125:

8/1000 = (8 * 125) / (1000 * 125) = 1000/125000