12 робiтникiв за 5 днiв викопали 429 м рову. Скiльки метрiв рову викопував кожен робiтник за день?


Ответы на вопрос

Отвечает Шишов Вова.

Ответ:7метрів

Пошаговое объяснение:

420÷12=35

35÷5=7

Отвечает Модина Анастасия.

7

Пошаговое объяснение:

1)420÷5=84

2)84÷12=7