12 робiтникiв за 5 днiв викопали 420 м рову. Скiльки метрiв рову викопував кожен робiтник за день?


Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Мария.

Ответ:7

Пошаговое объяснение:

1)420÷5=84

2)84÷12=7

Отвечает Мищенко Влад.

Ответ:7метрів

Пошаговое объяснение:

420÷12=35

35÷5=7