За скiльки днiв виконають завданя 6 робiтникiв, якщо 2 робiтники можуть виконати це завдання за 9

днiв? Помогите пожалуйста. Только мне нужно с об'еснением пожалуйста. Даю 48 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Баимов Данил.
2роб-9дн
6роб- х дн
2/6=9/х
2х=6*9
2х=54
х=54:2
х=27