БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ Обчисли значення виразів А та В та знайди їх середнє арифметичне. A = 7,36:

0,4-3,4 B = (28,26+5,3) - 1,8:0,3

Ответы на вопрос

Отвечает Богдановский Матвей.

Відповідь:

A = 15.9

B = 42.76

Середнє арифметичне = (A + B) / 2 = (15.9 + 42.76) / 2 = 29.33