розв'яжи рiвняння. | |8x - 2| = 6; (x + 5)(3x - 12) = 0; 4x-5 3 = 2. хелп пліз,на сьогодні,дам 10б.

розпишіть по діях пжжжжжж.​

Ответы на вопрос

Отвечает Грабовский Вова.

Пошаговое объяснение:

1) 8х-2=6

8х=6+2

8х=8

х=8÷8

х=1

або

8(-х)-2=6

8(-х)=6+2

8(-х)=8

-х=8÷8

-х=1

х=-1

2)х = -5 або х=4

3)4х-53=2

4х=2+53

4х=55

х=55÷4

х=13,75