У книжці 300 сторінок. Дівчинка прочитала 0,6 усієї книжки. Скільки сторінок прочитала дівчинка?

СРОЧНОООО БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Левин Максим.

Ответ:

180

Пошаговое объяснение:

300×0,6=180.........

Отвечает Николаева Валерия.

Для розрахунку кількості прочитаних сторінок дівчинкою, ми можемо використати наступну формулу:

Кількість сторінок, які прочитала дівчинка = Загальна кількість сторінок × Відсоток прочитаної частини

У даному випадку, загальна кількість сторінок становить 300, а відсоток прочитаної частини - 0,6. Застосовуючи формулу, ми отримуємо:

Кількість сторінок, які прочитала дівчинка = 300 × 0,6 = 180

Отже, дівчинка прочитала 180 сторінок книги.