Довжина прямокутного паралелепіпед в 32 см,висота складає 3/8 довжини,а ширина 2/3 висоти .

Обчисліть об'єм паралелепіпеда​

Ответы на вопрос

Отвечает Артемьева Полина.

Ответ: 3072 см³

Пошаговое объяснение: находим высоту параллелепипеда, по условию она равна 3/8 длины: h=32*3/8=12 см.

Находим ширину параллелепипеда, по условию она равна 2/3 высоты: b=2/3h=2/3*12=8см.

Находим объем параллелепипеда: V=abh=32*12*8=3072 cм³

Отвечает Сай Екатерина.

Відповідь:

3072 кубічних сантиметра

Покрокове пояснення:

Щоб обчислити об'єм прямокутного паралелепіпеда, нам потрібно знати його довжину, ширину та висоту.

Умова задачі надає наступну інформацію:

Довжина паралелепіпеда - 32 см.

Висота паралелепіпеда становить 3/8 довжини.

Ширина паралелепіпеда - 2/3 висоти.

1. Висота паралелепіпеда: висота = (3/8) * довжина

  Висота = (3/8) * 32

  Висота = 96/8

  Висота = 12 см

2. Ширина паралелепіпеда: ширина = (2/3) * висота

  Ширина = (2/3) * 12

  Ширина = 24/3

  Ширина = 8 см

3. Об'єм паралелепіпеда: об'єм = довжина * ширина * висота

  Об'єм = 32 * 8 * 12

  Об'єм = 3072 см³

Отже, об'єм прямокутного паралелепіпеда становить 3072 кубічних сантиметра.