Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 70 см,ширина складає 80% довжини, а висота складає 6/7

довжини. Знайди об'єм прямокутного паралелепіпеде і вирази його в кубичних дециметрах.​

Ответы на вопрос

Отвечает Габдрахманова Ангелина.

Ответ:

235,2 дм³

Пошаговое объяснение:

Ширину, 80% от 70 см находим так:

(70:100) · 80 = 56 см

56 см  = 5,6 дм ширина

Высоту вычисляем так:

70 · 6/7 = 60 см

60 см = 6 дм

Переводим длину из см в дм

70 см = 7 дм

Объем равен произведению длины, ширины и высоты

7 · 6 · 5,6 = 235,2 дм³