Дано вибірку: 4; 8; 6; 2. Знайдіть: 1) розмах вибірки; 2) середне значення.


Ответы на вопрос

Отвечает Романенкова Маша.

Відповідь:

1. Розмах вибірки визначається різницею між найбільшим і найменшим значеннями вибірки. Для даної вибірки {4, 8, 6, 2} найбільше значення - 8, а найменше значення - 2. Тому розмах вибірки дорівнює 8 - 2 = 6.

2. Середнє значення вибірки обчислюється як сума всіх значень вибірки, поділена на їх кількість. Для даної вибірки {4, 8, 6, 2} сума значень дорівнює 4 + 8 + 6 + 2 = 20. Кількість значень вибірки - 4. Тому середнє значення дорівнює 20 / 4 = 5.

Отже, 1) розмах вибірки = 6, 2) середнє значення = 5.

Отвечает Евстропова Екатерина.

1) Розмах вибірки обчислюється як різниця між найбільшим і найменшим значеннями у вибірці. У даному випадку, найбільше значення вибірки - 8, а найменше значення - 2. Тому розмах вибірки дорівнює 8 - 2 = 6.

2) Щоб знайти середнє значення (середнє арифметичне) вибірки, потрібно знайти суму всіх значень у вибірці та поділити її на кількість значень. У даному випадку, сума значень вибірки дорівнює 4 + 8 + 6 + 2 = 20. Кількість значень у вибірці - 4. Тому середнє значення дорівнює 20 / 4 = 5.