6. Розв'яжи задачу: ( Умова, розв'язання, відповідь) Довжина городу прямокутної форми дорівнює 22

м, а ширина - 9 м. Грядки займають 2\6 площі городу. Знайди площу ділянки городу, яка не засаджена.

Ответы на вопрос

Отвечает Карачёва Алиса.

Ответ:

Умова задачі:

Довжина городу прямокутної форми дорівнює 22 м, а ширина - 9 м. Грядки займають 2/6 площі городу. Знайдіть площу ділянки городу, яка не засаджена.

Розв'язок:

Спочатку знайдемо площу городу:

Площа городу = довжина * ширина = 22 м * 9 м = 198 м²

Так як грядки займають 2/6 площі городу, то не засаджена ділянка буде займати залишок:

Площа не засадженої ділянки = 1 - 2/6 = 4/6 = 2/3

Площа не засадженої ділянки = 2/3 * 198 м² = 132 м²

Відповідь:

Площа ділянки городу, яка не засаджена, дорівнює 132 м².

Пошаговое объяснение: