Знайти ребро куба, якщо сума усих ребер 180​


Ответы на вопрос

Отвечает Кривцов Коля.

Ответ:

У куба всі ребра мають однакову довжину. Позначимо довжину одного ребра як "a".

Куб має 12 ребер, тому сума довжин усіх ребер дорівнює 12 * a.

За умовою задачі, ця сума становить 180:

12 * a = 180

Щоб знайти довжину одного ребра (а), поділимо обидві частини рівняння на 12:

a = 180 / 12

a = 15

Таким чином, довжина одного ребра куба становить 15.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Иванов Евгений.

Ответ:

30

Пошаговое объяснение:

у куба 6

180÷6=30

поэтому 30