Срочно Трасою Київ – Одеса протяжністю 472 км для підписання угоди виїхали назустріч одне одному

підприємець Матвій і підприємиця Олена. Середня швидкість руху Матвія, який виїхав з Києва, дорівнює 75 км/год, а Олени, яка виїхала з Одеси, – 72,5 км/год. Через який час (у год) вони зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 75+72,5=147,5(км/год) скорость сближения Мотвия и Олены

2) 472:147,5=3,2(год) через столько времени они встретятся