Ділянка має форму прямокутника, довжина якого = 85 м, а ширина становить 60% довжини. Знайти

виміри зображення цієї ділянки на карті з масштабом 1:1000.

Ответы на вопрос

Отвечает Урусов Дмитрий.

Для розв'язання задачі потрібно визначити ширину прямокутника та обчислити його площу. При цьому потрібно врахувати, що одиницею вимірювання на мапі є метр, а масштаб 1:1000 означає, що 1 м на мапі відповідає 1000 м у дійсності.

Ширина прямокутника дорівнює 60% від довжини:

ширина = 0.6 * 85 м = 51 м

Площа прямокутника:

площа = довжина * ширина = 85 м * 51 м = 4,335 м²

Для зображення ділянки на мапі з масштабом 1:1000 потрібно довжину та ширину ділянки помножити на 1000:

довжина на мапі = 85 м * 1000 = 85 000 м

ширина на мапі = 51 м * 1000 = 51 000 м

Таким чином, виміри зображення цієї ділянки на карті з масштабом 1:1000 становлять 85 000 м на 51 000 м.