СРОЧНО на весняних канікулах, 27 березня о 9.00 год, учні виру-шили в похід, аповернулися додому

29 березня о 15.00 год. Скільки часу тривав похід?

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Дарья.

Відповідь:54 години

Покрокове пояснення:одна доба=24 год;29-27=2;15-9=6;2+6=(24*2)+6=54