Розв'язати рівняння:2,6х+4,4х-3,3х=78. Допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Буслаев Никита.
Спочатку об'єднаємо всі однакові члени:

2,6х + 4,4х - 3,3х = 78

(2,6х + 4,4х) - 3,3х = 78

7х - 3,3х = 78

3,7х = 78

Тепер розділимо обидві частини на 3,7:

х = 78 ÷ 3,7

х ≈ 21,08

Відповідь: х ≈ 21,08
Сподіваюсь правильно)