В магазині було 500 кг овочів. Першого дня продали 15%, а другого -35% усіх овочів. Скільки

кілограмів овочів залишилось

Ответы на вопрос

Отвечает Даярдиева Бибинур.

Ответ: осталось 250 кг овощей.

Пошаговое объяснение:

1) 15 + 35 = 50 (%) - продали;

50% = 1/2 (половина)

2) 500 : 2 = 250 (кг) - осталось.