Знайди площу квадрата сторона якого дорівнює 2,4см​


Ответы на вопрос

Отвечает Нуршашқанов Нурперзент.

Ответ:

S=ab - знаходження площі прямокутника

S=a² або a×a - знаходження площі квадрата. Із правила ,що всі сторони квадрата рівні між собою

підставляємо під формулу числа: S=2,4×2,4=5,76 (см²)

Пошаговое объяснение: