Купили 2,5 кг яблук і 1,5 кг апельсинів, заплативши за всю покупку 132,5 грн. Скільки коштує 1 кг

яблук, якщо 1 кг апельсинів коштує 57,5 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Володько Полина.

Ответ:

18,5 грн

Пошаговое объяснение:

кг яблук-х

кг апельсинів- 57,5

2,5*х+1,5*57,5=132,5

2,5х+86,25=132,5

2,5х=46,25

х=46,25:2,5

х=18,5 грн(за 1 кг яблук)

Перевірка:

2,5*18,5+1,5*57,5=46,25+86,25=132,5

Отвечает Бирюков Ярик.
1. 57.5 * 0.5 = 28.75 грн — ціна за 0.5кг апельсинів
2. 57.5 + 28.75 = 86.25 грн — ціна за 1.5кг апельсинів
3. 132.5 - 86.25 = 46.25 грн — ціна за 2.5 кг яблук
4. 46.25 : 2.5 = 18.5 грн — ціна за 1 кг яблук