За першу годину велосипедист проїхав3/10 наміченого маршруту, за другу 4/15 , а за третю – решту.

Яку частину маршруту проїхав велосипедист за третю годину? даю 30б.​

Ответы на вопрос

Отвечает Борисенко Ирина.

Ответ:

Отже, велосипедист проїхав \frac{13}{30} відстані за третю годину.

Пошаговое объяснение:

За перші дві години велосипедист проїхав:

\frac{3}{10} + \frac{4}{15} = \frac{9+8}{30} = \frac{17}{30}

Залишилось проїхати:

1 - \frac{17}{30} = \frac{13}{30}