Допоможіть вирішити задачу: У саду росли черешні та вишні. Усього 80 дерев. Черешні становили 8

частину всіх дерев. Скільки вишень було в саду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Антон.

Ответ:

1)80:8=10(ч)- черешень було в саду

2) 80-10=70(в)

Відповідь: у саду було 70 вишень