2. Катер спочатку рухався 1,6 год по озеру зі швидкі- стю 25,5 км/год, а потім 0,8 год по річці

проти течії. Швидкість течії дорівнює 1,7 км/год. Яку відстань подолав катер? сррррооочччннооо.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Нелли.

1)25,5*1,6=40,8(км)-подолав озером;

2) 25,5-1,7=23,8(км/год)-швидкість катера проти течії річки;

3) 23,8*0,8=19,04(км)- подолав по річці;

4) 40,8+19,04=59,84(км)- подолав катер

думаю правильно