на місцевих виборах на 12 годину проголосували 25% виборців на 15 годину 45% на 20 годину

(завершення виборів) 65% виборцівзагалом проголосувало 130000 виборців задача помогите даю 52 бала

Ответы на вопрос

Отвечает Карелина Ксения.

Відповідь:

Ніхто не проголосував на 20-ій годині.

Покрокове пояснення:

1) 65% = 130000

2) 100% = 130000 / 65% = 200000

Отже, загальна кількість виборців, які могли взяти участь в виборах, дорівнює 200000.

4) 25% = x

x = 0.25 * 200000 = 50000

5) 45% = y

y = 0.45 * 200000 = 90000

6) 65% = z

z = 0.65 * 200000 = 130000

Кількість виборців, які проголосували на 20-ій годині, дорівнює:

7) 130000 - 50000 - 90000 = 0

Отже, ніхто не проголосував на 20-ій годині.