Пасічник продав за однаковою ціною 24 банки липового й 19 банок гречаного меду. За липовий мед вiн

одержав на 500 грн бiльше. Скільки гривень одержав пасічник за липовий мед?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пазылбеков Адилхан.

Відповідь:

2 400 гривень одержав пасічник за липовий мед

Покрокове пояснення:

1)24-19=5 (б.)- на стільки було більше липового меду
2) 500:5=100(грн.) - ватість 1-ї банки меду
3)24*100=2400(грн)