ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ДАМ 30 БАЛІВ!!!! 2. Розв'яжіть задачу складанням рівняння: (2 бали) Різниця

двох чисел дорівнює 3/5, а одне з них у 4 рази більше за iнше. Знайдіть ці числа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ющенко Егор.

Відповідь:

\frac{1}{5} , \frac{4}{5}

Покрокове пояснення:

Нехай одне число - х, тоді друге число у 4 рази більше - 4х. Оскільки їх різниця дорівнює \frac{3}{5}, то від більшого треба віднімати менше. Маємо рівняння:

4x-x=\frac{3}{5} \\3x=\frac{3}{5} \\x=\frac{1}{5}

Отже, перше число рівне \frac{1}{5}, тоді друге число = 4*\frac{1}{5} =\frac{4}{5}.