Відсоткове відношення двох чисел 38 від 400 та 34 від 400


Ответы на вопрос

Отвечает Косотуров Кирилл.

Відсоткове відношення можна обчислити, поділивши одне число на інше і помноживши результат на 100.

1. Відсоткове відношення 38 від 400:

Відсоткове відношення = (38 / 400) * 100 = 9.5%

2. Відсоткове відношення 34 від 400:

Відсоткове відношення = (34 / 400) * 100 = 8.5%

Таким чином, відсоткове відношення 38 від 400 становить 9.5%, а відсоткове відношення 34 від 400 становить 8.5%.