Дослідженнями встановлено, що щоденна тривалість рухової активності підлітків повинна становити не

менше 3/16 доби. Яку найменшу кількість годин відповідно до цих досліджень має займати рухова активність підлітків упродовж доби? а)1,5 б)3 г)4,5 д)5 ж)8 з)13 е)16

Ответы на вопрос

Отвечает Левахин Кирилл.

Ответ:

г) 4.5 години

Пошаговое объяснение:

Треба знайти 3/16 від доби.

Доба - 24 години

Потрібно 24*3/16

24*3/16=4.5

Отвечает Грама Ростислав.

Ответ:

г) 4,5

Пошаговое объяснение:

1 сутки = 24 часа

3/16 * 24 = 3/2 * 3 = 9/2 = 4,5