Сторони прямокутника дорівнюють 10 м і 12 м. найдіть сторону квадрата, у якого периметр дорівнює

периметру даного прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Калугина Анна.

Ответ: 11

Пошаговое объяснение:1) (10+12)*2=44(м)  периметр прямокутника

2)44:4= 11 (м) 1 сторона квадрата