На скільки днів вистачить 1 кг цукру, якщо кожного дня витрачатимуть по 20 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Ульянова Ульяна.

Ответ:

1кг це 1000 гр.

Пошаговое объяснение:

1000:20=50(дня)- вистачить

відповідь вистачить на 50 днів

Отвечает Волков Михаил.

Відповідь:

1кг=1000г

1000÷20=50 (дн.).

Відповідь: на 50 днів вистачить 1 кг цукру.

Покрокове пояснення:

Сподіваюсь допомогла: