Вершини прямокутника ABCD знаходяться у точках А(-1;-2), В(-1;4),С(4;4),D(4;-2). Обчисліть периметр

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Астахов Алексей.

Відповідь: 12

Покрокове пояснення:ля обчислення периметра прямокутника потрібно знайти довжини всіх його сторін і додати їх разом.

Сторона AB: AB = |x₂ - x₁| = |-1 - (-1)| = |0| = 0

Сторона BC: BC = |y₂ - y₁| = |4 - (-2)| = |6| = 6

Сторона CD: CD = |x₂ - x₁| = |4 - 4| = |0| = 0

Сторона DA: DA = |y₂ - y₁| = |-2 - 4| = |-6| = 6

Периметр прямокутника P = AB + BC + CD + DA = 0 + 6 + 0 + 6 = 12

Отже, периметр прямокутника дорівнює 12 одиницям довжини.