7. У новобудову першого дня привезли 10 вікон, а наступного у 2 рази більше. Залишилося привезти ще

60 вікон. Скільки вікон треба було привезти? 139​

Ответы на вопрос

Отвечает Владислав Владислав.

Відповідь: 80 вікон.

Покрокове пояснення: Якщо у перший раз привезли 10 вікон, то у інший 2 РАЗИ більше тому робимо:

10*2=20 (шт.) - привезли у інший день.

Та якщо залишилося привезти ЩЕ 60 то робимо так:

60+20=80 (шт)

Відповідь: потрібно було привезти 80 вікон.

(Будь-ласка можна найкращу відповідь?)